KÜÇÜK ATLETLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU

...

28 NİSAN 2017 / MÜJDAT AYDOĞDU
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2017 faaliyet programında yer alan “Atletizm Geliştirme Projesi final yarışmaları’’ Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda gerçekleştirildi.
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan  Atletizm Geliştirme Projesi final Yarışmalarına 543 sporcu katıldı.

İlimizi adına 4 kategoride 14 sporcumuzun kıyasıya yarıştığı final etabında 1500 metre küçük erkekler kategorisinde yarışan sporcumuz Kani Çiya İLÇİ Türkiye şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı.
Diğer kategorilerde yarışan sporcularımız 1500 metre yıldız erkeklerde Muhammed ÇAKAR beşinci,  İsa ÜÇKAÇ 14’ üncü, Barış BOLGAN 28’ inci yıldız kızlarda ise yedinci olarak takım halinde yarışmayı tamamladılar.  


İl MÜDÜRÜMÜZDEN KUTLAMA
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Erdal ARIKAN Atletizm Geliştirme Projesi final Yarışmalarında Türkiye şampiyonu olan başarılı sporcuları Solhan İlçesinde ziyaret etti.
Arıkan, final yarışmasında Türkiye şampiyonu olarak önemli bir başarı gösteren atletizm takımını ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.