ANALİG MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

9 İL KATILDI

20 ŞUBAT 2018 / MÜJDAT AYDOĞDU
Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı 2017-2018 faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızlar Ligi Doğu Anadolu Grubu Masa Tenisi müsabakaları 17-18 Şubat tarihleri arasında Bingöl Karşıyaka Spor Salonunda yapıldı. 

Müsabakalara Bingöl, Ağrı, Bitlis, Elazığ, Iğdır, Malatya, Muş, Tunceli ve Van illerinin kız-erkek masa tenisi takımları katıldı. Özellikle çekişmeli geçen erkekler grup müsabakalarında çeyrek finale çıkan takımlar son gün oynanan müsabakalarla belirlendi. Erkeklerde Bingöl, Bitlis, Elazığ, Iğdır, Malatya ve Van il takımları Çeyrek finale çıkma başarısı gösterirken, Bayanlarda Bingöl, Bitlis, Elazığ, Malatya, Tunceli ve Van il takımları çeyrek finallere gitmeye hak kazandılar. 

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara başarı belgeleri ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal ARIKAN, Spor Şube Müdürü Mehmet Kadir BOZABA, Baş Hakem olarak görev yapan Hakan YORULMAZ, Masa Tenisi Federasyonu Bölge Temsilcisi Mustafa AKGÜN ve Masa Tenisi Bingöl İl Temsilcisi Cevdet ATALAY tarafından verildi.