BİNGÖL'DE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

    ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ 103’üncü yılında ülke genelinde olduğu gibi Bingöl’de de büyük bir coşkuyla kutlandı.

    Haberi Oku

    İL MÜDÜRÜMÜZ, 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLADI

    Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

    Haberi Oku

    SPORCULARIMIZI DİYARBAKIR'A UĞURLADIK

    İlimiz genelinde seçmeleri geçen sporcular, antrenörler ve koordinatörlerimizi Diyarbakır’da düzenlenecek olan Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) Atletizm Bölge Finali yarışmaları için uğurladık.

    Haberi Oku

    19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

    19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yılı 15-21 Mayıs Gençlik Haftası çelenk sunma töreni ile başladı.

    Haberi Oku

    TEMSİLCİMİZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

    Ülkemizi ve İlimizi temsil eden Solhan Ayak Tenisi takımımız Avrupa Ayak Tenisi Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü oldu.

    Haberi Oku

    KULÜPLERARASI HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI

    Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde Halk Oyunları İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan 2022 Kulüplerarası Halk Oyunları İl birinciliği Yarışmaları düzenlendi.

    Haberi Oku

    ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ 1. KADEME YARIŞMALARI YAPILDI

    Türkiye Atletizm Federasyonu 2022 faaliyet programı gereğince Atletizmi Geliştirme Projesi 1. Kademe Yarışmaları 26 Mart 2022 tarihinde ilimizde düzenlendi.

    Haberi Oku

    KAYAKLI KOŞU SPORCULARIMIZDAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

    İl Müdürümüz Mahmut DANAYİYEN, Erzurum'da düzenlenen Okul Sporları Kayaklı Koşu Türkiye şampiyonasında ilimizi temsilen katılan ve dereceye giren sporcularımızı ve antrenörlerini makamında kabul ederek başarılarından dolayı tebrik etti.

    Haberi Oku

    BÖLGESEL KROS LİGİ 1. KADEME YARIŞMALARI İLİMİZDE YAPILACAK

    Türkiye Atletizm Federasyonu faaliyet programında yer alan Bölgesel kros ligi 1. kademe yarışmaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde Bingöl, Adıyaman, Elazığ, Diyarbakır, Tunceli, Şırnak, Batman, Mardin, Erzincan ve Siirt illerinden 250 sporcunun katılımıyla 26 Mart 2022 tarihinde ilimizde düzenlenecek.

    Haberi Oku

    GÜNÜN KARESİ HESAREK KAYAK MERKEZİMİZDEN

    Hesarek Kayak Merkezinde çektiği fotoğraf İngiltere’de yayım yapan The Guardian’da günün en iyi fotoğrafları arasında yer aldı.

    Haberi Oku

    ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ FİNAL YARIŞMALARI TAMAMLANDI

    Türkiye Atletizm Federasyonunun her yıl düzenlediği Atletizmi Geliştirme Projesi Final Yarışmaları İl Müdürlüğümüz kampüsünde yapıldı.

    Haberi Oku

    ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ SEÇMELERİNE 93 SPORCU KATILDI

    Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2022 yılı faaliyet programında yer alan ‘Atletizm Geliştirme Projesi' kapsamında Genç ilçesinde seçmeler yapıldı.

    Haberi Oku

    ŞABAN ANŞİN ALP DİSİPLİNİ KAYAK YARIŞMALARI SONA ERDİ

    Türkiye Kayak Federasyonu Başkanlığı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz işbirliğinde bölgemizin gözde kayak merkezi Hesarek Kayak Merkezinde Alp Disiplini U-18 ve Büyükler 2. Etap Kayak Yarışmaları düzenlendi.

    Haberi Oku

    ŞAMPİYON VALİ GÜNER ORBAY ORTAOKULU

    Okul Sporları Kros Bingöl il birincisi olan ve grup yarışmalarını da aynı başarıyla tamamlayan Vali Güner Orbay Ortaokulu'nun 5 kişilik Yıldız Kızlar Kros Takımı, Adana'da yapılan Türkiye Finaline adını altın harflerle yazdırmayı başardı.

    Haberi Oku

    PROTOKOL İMZALANDI

    Bingöl Üniversitesi ile Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Arasında 'Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinin Eğitimine İlişkin İş Birliği Protokolü' İmzalandı.

    Haberi Oku
    DİĞER HABERLERİ GÖSTER