KURUM VE KURULUŞLAR ARASI FUTBOL TURNUVASININ ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

  57 takım 1140 sporcunun mücadele ettiği ve renkli anlara sahne olduğu Kurum ve Kuruluşlar arası Futbol Turnuvası sona erdi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ MUSTAFA LOĞOĞLU GÖREVİ DEVRALDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev devir teslim töreni yapıldı. 2020 yılından itibaren Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Mahmut Danayiyen, görevi Mustafa Loğoğlu’na devretti.

  Haberi Oku

  SPORCU EĞİTİM MERKEZİ (SEM) SPORCULARIMIZ VE AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİK

  Sporcu Eğitim Merkezi bünyesinde olan sporcularımız ve aileleriyle bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yapıldı ardından sporcularımızın branş özelliklerine uygun spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON GÜREŞÇİMİZDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  Konya’da düzenlenen U13 Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonasında 33 Kilogramda altın madalya ile dönen sporcumuz Rümeysa Keskin, Antrenörü Maviş Bükey ile birlikte İl Müdürümüz Mahmut Danayiyen’i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI VE ENGELSİZ GSB SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Her yıl organize edilen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Okulları bu yaz faaliyetlerine yeniden başlıyor.

  Haberi Oku

  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI LİGİ KAPANIŞ TÖRENİ YAPILDI

  İl Müdürlüğümüz, Bingöl Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü koordinesi ve organizasyonu ile 16 okuldan 224 öğrencinin katılımıyla Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu (ÇOSKF) tarafından düzenlenen ‘Geleneksel Çocuk Oyunları Ligi’ kapanış töreni yapıldı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde (EK DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI) görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  BİNGÖL'DE 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

  ‘19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ 103’üncü yılında ülke genelinde olduğu gibi Bingöl’de de büyük bir coşkuyla kutlandı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ, 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLADI

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  SPORCULARIMIZI DİYARBAKIR'A UĞURLADIK

  İlimiz genelinde seçmeleri geçen sporcular, antrenörler ve koordinatörlerimizi Diyarbakır’da düzenlenecek olan Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) Atletizm Bölge Finali yarışmaları için uğurladık.

  Haberi Oku

  19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yılı 15-21 Mayıs Gençlik Haftası çelenk sunma töreni ile başladı.

  Haberi Oku

  TEMSİLCİMİZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  Ülkemizi ve İlimizi temsil eden Solhan Ayak Tenisi takımımız Avrupa Ayak Tenisi Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü oldu.

  Haberi Oku

  KULÜPLERARASI HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde Halk Oyunları İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan 2022 Kulüplerarası Halk Oyunları İl birinciliği Yarışmaları düzenlendi.

  Haberi Oku

  ATLETİZMİ GELİŞTİRME PROJESİ 1. KADEME YARIŞMALARI YAPILDI

  Türkiye Atletizm Federasyonu 2022 faaliyet programı gereğince Atletizmi Geliştirme Projesi 1. Kademe Yarışmaları 26 Mart 2022 tarihinde ilimizde düzenlendi.

  Haberi Oku

  KAYAKLI KOŞU SPORCULARIMIZDAN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  İl Müdürümüz Mahmut DANAYİYEN, Erzurum'da düzenlenen Okul Sporları Kayaklı Koşu Türkiye şampiyonasında ilimizi temsilen katılan ve dereceye giren sporcularımızı ve antrenörlerini makamında kabul ederek başarılarından dolayı tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER