15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TENİS TURNUVASI DÜZENLENECEK.

08.07.2021
15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma ve Milli Birlik Günü Tenis Turnuvası Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde  13  yaş ve üstü sporcuların katılımı ile Kort tenisi sahasında düzenlenecek.

Kayıtlar 09-12 Temmuz 2021 tarihleri arasında bingol.gsb.gov.tr adresinde yer alan duyurular kısmından online olarak yapılacaktır.

KATILIM ŞARTLARI 

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TENİS TURNUVASINA LİSANS VEYA SPOR KART İLE KATILIM SAĞLANACAKTIR. LİSANS VE SPOR KART İŞLEMLERİ İÇİN; TURNUVA KAYDINI YAPAN KATILIMCILARIN 13.07.2021 TARİHİNDE İL MÜDÜRLÜĞÜ SİCİL LİSANS BİRİMİNE 1 ADET FOTOĞRAF VE SAĞLIK RAPORU GETİREREK LİSANSINI ÇIKARMASI, LİSANSI BULUNANLARIN İSE HERHANGİ BİR BELGE İBRAZI YAPMAKSIZIN SPOR KART İÇİN MÜRACAAT ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ 15 TEMMUZ DEMOKRASI VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ DÜZENLENECEK ANMA PROGRAMINDA VERİLECEKTİR.

TURNUVA TEKNİK TOPLANTI VE EŞLEŞME KURALARI 14.07.2021 TARİH VE 16:30 DA KORT TENİSİ SAHASINDA YAPILACAKTIR. TÜM KATILIMCILARIN BELİRTİLEN TARİH VE SAATTE VEYSEL BELGİN GENÇLİK MERKEZİ ARKASI KORT TENİSİ SAHASINDA HAZIR BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

TURNUVAYA 13 YAŞ VE ÜZERİ KATILIMCILAR BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR.15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TENİS TURNUVASI FORMU İÇİN TIKLAYIN..